More

  Stranger Things – serial, który złamał zasady

  Stranger Things to amerykański serial science-fiction i horror, który swoją premierę miał w lipcu 2016 roku na platformie Netflix. Twórcami serialu są bracia Duffer: Matt i Ross Duffer, którzy stworzyli ten niezwykle intrygujący i wciągający projekt.

  Stranger Things – fabuła

  Serial osadzony jest w fikcyjnym miasteczku Hawkins w stanie Indiana w latach 80-tych. Opowiada historię grupki przyjaciół: Mike’a, Dustina, Lucasa i Willa, którzy prowadzą spokojne życie, aż do momentu, gdy jeden z nich nagle znika. Rozpoczyna się wielka akcja poszukiwawcza, która odsłania tajemnicze wydarzenia zachodzące w okolicy. Okazuje się, że w pobliskim laboratorium rządowym prowadzone są badania nad nadprzyrodzonymi zjawiskami, a jedno z nich wydostaje się na zewnątrz, terroryzując mieszkańców miasteczka.

  Stranger Things to seria pełna napięcia, akcji oraz tajemnic. Serial łączy w sobie elementy science-fiction, horroru oraz nostalgii za latami 80-tymi. Atmosfera serialu jest mroczna, a czasami wręcz przerażająca, co czyni go jednym z najciekawszych i najbardziej wciągających projektów ostatnich lat.

  Stranger Things – ile sezonów?

  Stranger Things ma obecnie cztery sezony. Każdy z sezonów składa się z ośmiu lub dziewięciu odcinków. W 2021 roku ogłoszono, że piąty sezon będzie ostatnim sezonem serialu.

  Stranger Things to serial, który zdobył ogromną popularność na całym świecie. Zyskał on uznanie widzów i krytyków dzięki swojej oryginalności, wspaniałej fabule oraz świetnie wykreowanym postaciom. Serial Stranger Things to pozycja obowiązkowa dla fanów kina grozy i science-fiction.

  Stranger Things – gdzie obejrzeć?

  Stranger Things można obejrzeć w Polsce na platformie Netflix. Jest to jedyna platforma streamingowa, która posiada w swojej ofercie ten niezwykle popularny serial. Wszystkie cztery dotychczasowe sezony można obejrzeć w całości, a każdy odcinek trwa około godziny.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj