More

  Świeży survival sprzed dwóch lat za darmo na PC

  Jeśli lubicie gry survivalowe to na pewno znacie ten tytuł. Nie oznacza to jednak, że w niego graliście, ale teraz jest do tego okazja. I to okazja darmowa, bo Epic ufundował właśnie za free znakomitą grę Breathedge na peceta!

  Breathedge za darmo na PC

  Epic Games Store słynie ze swojego rozdawnictwa. Wielu graczy regularnie, co tydzień dodaje do swojej biblioteki darmowe gry, dzięki czemu kolekcja stale się powiększa, bo sklep zazwyczaj udostępnia po 2 tytuły. Istotny jest też okres przedświąteczny, bo wtedy przez kilkanaście dni dostajemy codziennie nową produkcję, a często są to głośne tytuły.

  Przetrwaj w próżni kosmicznej! Wspólnie z nieśmiertelnym kurczakiem odkryj tajemnicę katastrofy statku kosmicznego. Twórz narzędzia, pilotuj pojazdy i zarządzaj stacjami kosmicznymi, aby przetrwać i zbadać wrak.

  Z kosmosem nie ma żartów (choć i tak spróbujemy Cię rozśmieszyć), a przetrwanie w próżni to nie lada wyzwanie. Trać postępy na spektakularne sposoby: poprzez uduszenie, zamrożenie, spalenie, porażenie prądem, depresję, uderzenie tępym przedmiotem i nie tylko.

  Nasi przodkowie wolno się rozwijali, bo nie mieli taśmy izolacyjnej. Ty ją masz, i wiesz, jak jej użyć. Uzbrojony w ten magiczny wynalazek, stworzysz mnóstwo bezużytecznych przedmiotów i wyrzucisz je przez śluzę powietrzną! Jest też sporo przydatnych rzeczy do wytworzenia, ale uważaj – jeszcze przypadkiem ukończysz grę.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj