More

  Po 12 latach przetłumaczono zaginione odcinki Pokémon

  Zajęło to ponad dekadę, ale na ten moment czekały rzesze fanów na całym świecie. Mowa o zaginionych dwóch odcinkach kultowego serialu Pokémon. Teraz, po wielu latach oczekiwania, grupa miłośników Pokemonów, znana jako „The Pokémon Company Lost Media Project”, przetłumaczyła stracone odcinki na język angielski.

  Dwa zaginione odcinki Pokemon

  Zawierają one ciekawe sceny, które nie zostały pokazane w wyemitowanych wersjach i są ciekawostką dla fanów.

  Jeden z utraconych odcinków opowiada historię o Pikachu, który zostaje porwany przez grupę innych Pokemonów i musi walczyć o swoją wolność. Drugi odcinek przedstawia zmagania Asha i jego przyjaciół w walce z innymi trenerami, gdzie pojawiają się nowe Pokemony, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy.

  W latach 90-tych anime Pokemon zyskało na popularności wraz z wydaniem gier wideo, a seria telewizyjna opowiadała historię Asha Ketchuma i jego przyjaciół, którzy podróżują po świecie, zbierając Pokemony i rywalizując z innymi trenerami. Jednakże, niektóre odcinki z pierwszych sezonów anime, które zostały wyemitowane w Japonii, nigdy nie zostały przetłumaczone na język angielski i nie były dostępne dla międzynarodowej publiczności.

  Odkrycie tych odcinków jest ogromnym wydarzeniem dla fanów Pokemonów, którzy cieszą się możliwością zobaczenia nowych treści z ulubionej serii. Jednakże, warto zauważyć, że przetłumaczone odcinki nie są oficjalnie wydane przez The Pokémon Company, więc nie mają one wsparcia ani autoryzacji od producenta anime.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj