More

  „The Callisto Protocol” z nowym DLC. Będzie kontrowersyjnie!

  „The Callisto Protocol” to gra survival horror stworzona przez studio Striking Distance Studios, której premiera planowana jest na 2022 rok. Gra już teraz wywołuje wiele kontrowersji, a teraz dołącza do niej informacja o kontrowersyjnym DLC.

  DLC ma nosić nazwę „The Callisto Protocol: Beyond Death” i ma skupiać się na eksploracji piekła. Gracze będą mieli okazję odwiedzić piekło i zmierzyć się z jego mieszkańcami. Twórcy gry obiecują, że będzie to jedno z najbardziej przerażających doświadczeń w historii gier.

  „The Callisto Protocol” z nowym DLC

  Ta informacja wywołała wiele kontrowersji wśród graczy i krytyków. Niektórzy uważają, że takie DLC to przesada i nie powinno być w grach miejsca dla takich kontrowersyjnych treści. Inni natomiast są ciekawi, jak gra poradzi sobie z takim tematem i jakie będą konsekwencje eksploracji piekła.

  Twórcy gry tłumaczą, że ich celem było stworzenie jak najbardziej przerażającej gry, która przyciągnie graczy i pozwoli im na doświadczenie niezapomnianych wrażeń. Dodanie takiego DLC jest dla nich naturalnym krokiem w rozwijaniu gry i jej historii.

  „The Callisto Protocol” to gra, która już teraz wywołuje wiele emocji i kontrowersji. Niektórzy uważają, że gra jest zbyt brutalna i przerażająca, inni natomiast twierdzą, że to właśnie te elementy sprawiają, że gra jest interesująca i wciągająca. Dodanie takiego DLC tylko podgrzewa dyskusję na temat granic w grach i tym, co powinno być akceptowalne.

  W każdym razie, „The Callisto Protocol” to gra, która z pewnością zrobi wiele hałasu w świecie gier wideo. Czy gra poradzi sobie z kontrowersyjnym tematem, czy też będzie musiała zmierzyć się z falą krytyki? Czas pokaże.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj