More

  Call of the Sea za darmo na PC

  Kolejna darmowa gra jest już dostępna do pobrania na komputery. Oczywiście mowa o rozdawnictwie Epic Games Store, który w tym tygodniu podarował nam „Call of the Sea”. Grę można już dodawać do swojej biblioteki za zupełną darmoszkę!

  Call of the Sea za darmo na PC

  W 1934 roku, na odległym krańcu południowego Pacyfiku… Norah przepłynęła ocean, podążając za tropem zaginionej ekspedycji swojego męża. Fale zaprowadziły ją na przepyszną, rajską wyspę – bezimienne, zapomniane miejsce, w którym rozsiane są ślady upadłej cywilizacji.

  Jaką osobliwą tajemnicę skrywa ta wyspa? Co odkryje Norah, poszukując prawdy?

  Odkryj piękno natury

  Przemierzaj zakątki zachwycającej, tropikalnej wyspy (starannie opracowanej przy pomocy Unreal Engine 4), na której czekają Cię niesamowite widoki, opuszczone ruiny i magiczne tajemnice.

  Poznaj Norah

  Zapoznaj się z tym urzekającym studium charakteru kobiety, która poszukuje prawdy na temat zaginięcia jej męża oraz swojej prawdziwej tożsamości. Głosu Norah użyczyła Cissy Jones (Firewatch, The Walking Dead: Season 1).

  Zanurz się w głębinie

  Daj się wciągnąć fabularnej przygodzie pełnej emocji, napięcia i surrealistycznych niespodzianek.

  Znajdź odpowiedzi

  Badaj tropy pozostawione przez przebywających tu niegdyś podróżników, ustal, co tak naprawdę się wydarzyło i rozwiąż różne sprytnie zaprojektowane łamigłówki.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj