More

  „Rise of Industry” za darmo na PC! Bierzcie i grajcie

  Epic już nas przyzwyczaił do rozdawnictwa, dlatego gracze wyczekują każdego tygodnia z nadzieją, że będzie to kolejny hit, który za darmo będzie można dodać do swojej biblioteki. Tym razem Epic Games Store zaskoczył nas strategią ekonomiczną „Rise of Industry”.

  „Rise of Industry” za darmo na PC

  Wystaw swoją żyłkę do interesów na próbę, tworząc i optymalizując zawiłe linie produkcyjne oraz monitorując zapasy zasobów. Wciel się w przemysłowca z początku XX wieku, rozwijaj imperium i reaguj na nieoczekiwane wydarzenia, które mogą przynieść Ci fortunę albo porażkę.

  Rise of Industry to strategiczna gra biznesowa, w której budujesz, nadzorujesz i rozwijasz imperium przemysłowe w tętniącym życiem, generowanym proceduralnie świecie osadzonym w latach 30. XX wieku, który stale się zmienia i dostosowuje do Twojego stylu gry.

  Jako aspirujący przemysłowiec będziesz wznosić fabryki, konstruować wydajne linie produkcyjne, transportować surowce, wytwarzać produkty i handlować z rozwijającymi się miastami na całym świecie, dostarczając im zasoby, których potrzebują, aby rozkwitnąć – a w raz z ich rozwojem rozkwitnie i Twój interes.

  Droga do statusu potentata nie będzie jednak łatwa. Wrażeń dostarczą Ci losowe wydarzenia ekonomiczne i aukcje giełdowe, a rywale SI będą walczyć o udziały na rynku i szukać sposobów, aby wzrastać i wykorzystywać słabości przeciwnika – uważaj, aby nie doszło do wrogiego przejęcia Twojej firmy.

  Grę Rise of Industry zaprojektowano z myślą o przystępności i głębi. Zapewnia ona złożoną strategię i regrywalność, które zadowolą nawet najbardziej doświadczonych fanów gatunku, a jej prosta do opanowania mechanika sprawia, że pokochają ją również nowi gracze.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj