More

  Wielki hit niebawem. „Tatuażysta z Auschwitz” – zwiastun serialu

  Książka „Tatuażysta z Auschwitz” to bestseller ostatniej dekady. Tytuł zdobył uznanie na całym świecie i był przekładany na wiele języków. Nic więc dziwnego, że opowieścią zainteresowali się producenci TV. Serial pojawi się już w czerwcu na SkyShowtime, a teraz serwis zamieścił oficjalny zwiastun.

  Tatuażysta z Auschwitz – zwiastun serialu

  Historia Laliego, słowackiego Żyda, który w 1942 roku trafił do Auschwitz. Wkrótce po przybyciu Lali zostaje wyznaczony do roli „tätowierera” – jednego z tatuażystów odpowiedzialnych za nanoszenie numerów identyfikacyjnych na przedramiona współwięźniów. Pewnego dnia poznaje Gitę (Próchniak) i rozkwita między nimi miłość, która jest silniejsza niż otaczająca ich przerażająca rzeczywistość. Tak wygląda początek tej niezapomnianej opowieści o uczuciach i odwadze. Para – bezustannie pilnowana przez nieprzewidywalnego oficera SS, Stefana Baretzkiego – jest zdeterminowana, żeby chronić siebie nawzajem i wspólnie przetrwać.

  -tak produkcję zapowiada SkyShowtime.

  „Tatuażysta z Auschwitz” to poruszająca powieść autorstwa Heather Morris, oparta na prawdziwej historii Lale’a Sokolova, który był tatuowaczem w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. Książka opowiada o jego niezwykłej miłości do Gity, jednej z więźniarek obozu, oraz o odwadze i ludzkiej solidarności w obliczu przeciwności losu. To wzruszająca opowieść o nadziei i przeżyciach w okrutnych warunkach obozowych.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj