More

  Po dekadzie od premiery, „Tomb Raider: Definitive Edition” trafia na PC

  Po dekadzie od premiery, „Tomb Raider: Definitive Edition” w końcu trafia na PC, ale tylko na platformę Microsoft Store. Gra, która odniosła sukces na konsolach, ostatecznie doczekała się wydania na komputery osobiste, jednakże wyłącznie dla użytkowników korzystających z tej konkretnej platformy dystrybucji cyfrowej.

  „Tomb Raider: Definitive Edition” trafia na PC

  „Tomb Raider: Definitive Edition” to remaster oryginalnej gry, która debiutowała na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Od momentu premiery w 2013 roku zyskała ogromną popularność dzięki rewelacyjnej historii, dynamicznej rozgrywce oraz imponującej oprawie wizualnej.

  Dla wielu fanów serii, szczególnie tych zrzeszonych wśród graczy na PC, to wydanie jest oczekiwaną okazją, by ponownie zanurzyć się w przygodach Lary Croft. Jednakże ograniczenie dostępności gry jedynie do Microsoft Store może wywołać pewne rozczarowanie wśród tych, którzy preferują inne platformy cyfrowej dystrybucji gier.

  Mimo to, dla posiadaczy komputerów korzystających z systemu Windows, premiera „Tomb Raider: Definitive Edition” na Microsoft Store to z pewnością powód do radości i okazja do przeżycia niezapomnianych przygód w roli ikonicznej bohaterki gry.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj