More

  Znakomita strzelanka za darmo na blaszaki. Oczywiście od Epic

  Jak co tydzień dostajemy darmowe produkcję od Epic Games Store. Tym razem są to dwa tytuły i oba z nich zasługują na ogranie. Pierwszą grą jest „Industria”, czyli znakomita strzelanka, a drugą – „LISA” w edycji definitywnej.

  Industria za darmo na PC

  Industria to pierwszoosobowa strzelanka osadzona w mrocznym, alternatywnym Berlinie końca lat 80. XX wieku. Gra łączy w sobie elementy klasycznych FPS-ów z elementami survival horroru i gry przygodowej, tworząc unikalne i wciągające doświadczenie.

  Wcielamy się w rolę Nory, która szuka swojego zaginionego partnera w tajemniczym ośrodku badawczym. Historia miesza elementy sci-fi z dreszczykiem psychologicznym, trzymając gracza w napięciu do samego końca. Berlin przedstawiony w grze jest ponury, zniszczony i pełen niebezpieczeństw. Klimat potęgują mroczne oświetlenie, gęsty dym i niepokojąca muzyka.

  LISA

  LISA to dwuwymiarowa gra RPG z elementami roguelike, osadzona w mrocznym, postapokaliptycznym świecie. Gra wyróżnia się unikalną, pixelartową grafiką i poruszającą historią o dojrzałych treściach.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj