More

  Wielki hit od dzisiaj w Xbox Game Pass! Kultowa gierka już do pobrania

  Rzadko w ostatnich miesiącach Microsoft potrafił aż tak zadowolić swoich subskrybentów. Wypuszczane wydawać by się mogło, na siłę tytuły wrzucane były do abonamentu i nie cieszyły się zbytnią popularnością. Teraz jednak w usłudze pojawiła się kompletna odsłona kultowej już gry „Control”.

  Control Ultimate Edition w Xbox Game Pass

  W Game Passie pojawiła się gra „Control” w odsłonie kompletnej, czyli zawiera wszystkie wydane DLC i inne dodatki. Wydana w 2019 (a 2 lata później „odświeżona” na XSX i PS5) roku gra już jest dostępna do pobrania.

  „Control” to gra z gatunku akcji-aventure, stworzona przez studio Remedy Entertainment. W grze wcielasz się w postać Jesse Faden, która wchodzi do tajemniczej federalnej agencji o nazwie Federal Bureau of Control (FBC), gdzie zostaje dyrektorem. Agencja ta zajmuje się badaniem i kontrolą zjawisk nadprzyrodzonych.

  Głównym celem Jesse jest odkrycie prawdy o zaginięciu jej brata oraz odkrycie tajemniczych mocy, jakie posiada. Gracz eksploruje olbrzymie i nielinearne lokacje, wykorzystując nadprzyrodzone umiejętności oraz broń, by pokonać wrogów i rozwiązywać zagadki. Control wyróżnia się unikalnym stylem artystycznym, bogatym lore oraz intrygującą narracją.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj