More

  Aktualizacja do gry „Spider-Man 2” już w drodze. Nowy tryb!

  Bardzo dobre wieści dla wszystkich fanów Spider-Mana. Kolejna aktualizacja do gry „Spider-Man 2” jest już w drodze i obiecuje nam zupełnie nową grę, a co za tym idzie – emocje.

  Aktualizacja „Spider-Man 2”

  Nowa aktualizacja „Spider-Man 2” to nie tylko poprawki i – przede wszystkim – nowa gra, ale także nowiutkie kostiumy i przedmioty. Aktualizacja ma pojawić się już za miesiąc, 7 marca. Twórcy, Insomniac Games poinformowali o tym na profilach społecznościowych. Aktualizacja oznacza sporo nowej rozrywki dla miłośników Marvela.

  Najważniejszą nowością będzie oczywiście tryb Nowa Gra+, która dedykowana jest graczom, które mają już za sobą główny wątek produkcji. Co tam nas czeka? Twórcy na razie nie zdradzają szczegółów, co jest zrozumiałe. Informacje powinny pojawić się w najbliższych tygodniach, albo nawet… w dniu premiery aktualizacji.

  Spider-Man 2 to kontynuacja jednej z najlepszych gier na PlayStation 4. Oferuje ona jeszcze więcej akcji, przygód i emocji. Dwóch grywalnych bohaterów, rozszerzony świat gry i nowe umiejętności sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Spider-Mana.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj