More

  Aktualizacja Spider-Man 2 ujawnia plany DLC i… dodaje ukryte menu

  Właśnie pojawiła się długo oczekiwana aktualizacja New Game Plus do Spider-Man 2. Insomaniac Games popełniło jednak nietypowy błąd i w ramach aktualizacji gracze dostali menu deweloperskie z błędami. To nie jest jedyna wpadka, go pojawiła się również zawartość sugerująca nadchodzące DLC.

  Aktualizacja Spider-Man 2

  Ważna informacja jest taka, że nie warto korzystać z menu deweloperskiego, ponieważ może uszkodzić ona nasze postępy w rozgrywce, a nawet usunąć zdobyte trofea. Tak poinformowali twórcy gry w swoich mediach społecznościowych tuż po wykryciu wpadki:

  Nowe DLC do Spider-Mana 2?

  Do ciekawych informacji dotarł natomiast jeden z użytkowników serwisu X, @Jizayy_. Ujawnił on zawartość, która może sugerować zbliżający się dodatek do podstawowej wersji Spider-Mana 2. Druga opcja jest taka, że to po prostu wycięta zawartość sprzed premiery. Pliki odnoszą się do jednej z czarnych postaci, jaką jest Beetle, córka Tombstone’a.

  Sama aktualizacja wnosi jednak ważną nowość, jaką jest Nowa Gra Plus, a także możliwość powtarzania misji. Oczywiście są także mniej istotne nowinki, jak stroje i dodatki. Aktualizacja jest już dostępna, jednak warto poczekać na łatkę, która powinna pojawić się lada dzień.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj