More

  Ubisoft+ Classics już na PlayStation. Cena nie przeraża

  Po kilku tygodniach zapowiedzi Ubisoft wreszcie udostępniło pakiet dla PlayStation. Mowa o Ubisoft+ Classics, czyli najbardziej kultowe i popularne gry francuskiego producenta. W ramach pakietu abonamentowego dostaniemy takie serie, jak Assassin’s Creed, Far Cry czy Tom Clancy.

  Ubisoft+ Classics na PlayStation

  Nowy abonament kosztuje 34 zł miesięcznie. Jednak posiadając wyższe pakiety PS Plus, czyli Extra lub Premium. Oferta jest dość bogata, chociaż nie możemy tu mówić o najnowszych tytułach. Jedną z lepszych produkcji jest Assassin’s Creed Valhalla, a także Far Cry 6 (chociaż ta druga gra jest różnie odbierana przez graczy).

  Ubisoft+ Classics to nowa oferta od Ubisoftu. Wcześniej dostępny był jeden pakiet abonamentowy, po prostu Ubisoft+. Nie tak dawno producent postanowił podnieść ceny abonamentu głównego, gdzie dostępne są najnowsze gry. Kosztuje on 74,90 zł miesięcznie i dostępny jest na PC.

  Warto zaznaczyć, że możemy zasubskrybować Ubisoft+ Classics w PlayStation App, PlayStation Store i na konsoli PlayStation 5. Nie możemy natomiast zrobić tego na konsoli PlayStation 4.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj