More

  Bridgertonowie: ile jest sezonów, fabuła i gdzie obejrzeć serial?

  „Bridgertonowie” (ang. „Bridgerton”) to popularny serial kostiumowy wyprodukowany przez Shondaland i stworzony przez Chrisa Van Dusena. Serial oparty jest na serii powieści Julii Quinn, które przedstawiają romantyczne i towarzyskie życie londyńskiej elity w czasach regencji, na początku XIX wieku.

  Bridgertonowie fabuła

  Serial skupia się na życiu rodziny Bridgertonów, bogatej i wpływowej rodziny arystokratycznej. Każdy sezon koncentruje się na jednym z rodzeństwa Bridgertonów, ich miłosnych perypetiach oraz poszukiwaniach szczęścia i miłości wśród surowych zasad towarzyskich tamtych czasów. W pierwszym sezonie głównym wątkiem jest romans Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor) i księcia Hastings, Simona Bassetta (Regé-Jean Page).

  Bridgertonowie sezony

  Jak dotąd serial „Bridgertonowie” ma dwa sezony, a trzeci pojawi się już w maju 2024 roku:

  • Sezon 1: Został wydany w grudniu 2020 roku i składa się z 8 odcinków. Opowiada historię Daphne Bridgerton i jej romansu z księciem Hastings.
  • Sezon 2: Został wydany w marcu 2022 roku i również składa się z 8 odcinków. Skupia się na historii Anthony’ego Bridgertona, najstarszego syna rodziny, i jego poszukiwania miłości.

  Dostępność w Polsce:

  Serial „Bridgertonowie” można oglądać w Polsce na platformie Netflix. Wystarczy posiadać aktywne konto na Netflix, aby móc cieszyć się wszystkimi dostępnymi odcinkami.

  Serial „Bridgertonowie” zdobył ogromną popularność i pozytywne recenzje za swoje wciągające historie, barwne kostiumy, piękne scenografie oraz nowoczesne podejście do przedstawiania epoki regencji. Serial zyskał także uznanie za różnorodną obsadę i nowatorskie podejście do historii.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj