More

  „Dexter” powróci z nową serią „Origins: New Blood” i spin-offem „Trinity Killer”

  W dzisiejszych czasach seriale kryminalne cieszą się ogromną popularnością. Jednym nich mimo upływu lat jest „Dexter”, opowiadający historię seryjnego mordercy, który w niecodzienny sposób walczy o sprawiedliwość z innymi przestępcami. Wiele lat po zakończeniu pierwszego sezonu, twórcy postanowili dać fanom kolejną porcję emocji. Oto, co wiemy na temat nowych projektów.

  Młody Dexter pokaże, jak uczył się nowego “zawodu”

  W marcu 2021 roku pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że słynny seryjny morderca Dexter powróci na ekrany w dwóch nowych projektach. Po kilku latach od zakończenia popularnego serialu, producenci chcą ponownie wybrać się w podróż z kultową postacią. 

  Pierwszym projektem jest „Origins: New Blood”, który będzie skupiać się na młodszym Dexterze i jego pierwszych eksperymentach popełnianych przestępstw. Serial będzie opowiadać o zdobywaniu przez głównego bohatera doświadczenia i skillowaniu w praktyce mordercy, jak również o jego relacjach z innymi postaciami. W trakcie “nauki” popełni on wiele błędów. 

  Powrót charyzmatycznego Trinity Killera

  Drugim projektem jest spin-off „Trinity Killer”, który będzie koncentrować się na słynnym seryjnym mordercy, który pojawił się w czwartym sezonie oryginalnego serialu. Zobaczymy, jak Trinity stał się zabójcą, jakie były jego motywacje i jak jego życie wpłynęło na innych.

  Trinity Killer to jedna z najbardziej zapadających w pamięć postaci z pierwszej serii Dextera. Ten seryjny zabójca działał w latach 2000-2009 i jest znany z bardzo krwawych zabójstw, tudzież dziecięcej masakry w Baltimore. Jego właściwe imię i nazwisko to Arthur Mitchell, a jego działalność została zakończona przez samego Dextera.

  Nie jest jeszcze jasne, czy będzie to prequel, sequel czy spin-off pierwszej serii, ale fani są podekscytowani możliwością poznania historii Trinit Killera. Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, takich jak: Kto będzie grał główną rolę i czy będzie to znany z pierwszej serii aktor? Czy będzie to serial pełen mrocznych tajemnic i makabrycznych zabójstw, czy może skupi się bardziej na psychologicznym profilu zabójcy?

  Co wiemy na temat daty premiery?

  Niewiele, ale jedno jest pewne! Zniecierpliwi fani chcą jak najszybciej poznać odpowiedzi na te i inne pytania. Wszyscy czekają na kolejne wieści i informacje, a fani serii są gotowi, by ponownie zanurzyć się w świecie Trinit Killera. Poza tym, wielbiciele Dextera wciąż trzymają kciuki, by tego rodzaju spin-off rzeczywiście powstał, bo każdy chce poznać bliżej historię bohatera i jego relację z innymi postaciami.

  Producenci nie ujawnili jeszcze żadnych szczegółów na temat obsady czy daty premiery, ale już teraz można powiedzieć, że entuzjaści są podekscytowani perspektywą powrotu do świata Dextera. Czy te nowe projekty będą w stanie dorównać sukcesowi oryginalnego serialu? Czas pokaże, ale na razie fani są pełni nadziei.

  Źródło: Gamerant, TVShows

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj