More

  Dying Light za damo na peceta!

  Stało się. Wielki hit prosto z Polski, który od lat podbija serca graczy na całym świecie, jest do odebrania za darmo! mowa oczywiście o Dying Light, która to produkcja dostępna jest za free w Epic Games Store.

  Dying Light: Enhanced Edition za darmo na PC!

  „Dying Light” to gra z gatunku survival horror stworzona przez Techland, osadzona w otwartym świecie, w którym gracze muszą przetrwać w świecie opanowanym przez zombie.

  Głównym bohaterem gry jest Kyle Crane, który zostaje wysłany do fikcyjnego miasta Harran, aby pomóc w zwalczaniu epidemii wirusa. Podczas swojej misji Crane dołącza do grupy ocalałych, którzy walczą o przetrwanie w świecie, w którym każdy dzień może być ich ostatnim.

  W grze „Dying Light” gracz musi radzić sobie z nieskończoną liczbą hord zombie, wykorzystując różne narzędzia i bronie. Podczas rozgrywki gracz ma możliwość ulepszania swoich umiejętności i wyposażenia, aby lepiej przystosować się do przeciwników.

  Gra oferuje wiele różnych trybów gry, w tym tryb single player, multiplayer oraz kooperacji. W trybie kooperacji gracze mogą łączyć siły, aby walczyć z hordami zombie i przetrwać w niebezpiecznym świecie.

  Dying Light – grafika na miarę swoich czasów

  Grafika gry „Dying Light” jest bardzo dobra, a szczególnie udało się uchwycić atmosferę postapokaliptycznego świata opanowanego przez zombie. Muzyka i dźwięki dodają grze napięcia i tworzą niezapomniane wrażenie.

  „Dying Light” to jedna z najlepszych gier survival horror, która dostarcza niesamowitej rozgrywki i wciągającej fabuły. Gra jest dostępna na różnych platformach, w tym na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj