More

  FromSoftware ujawni więcej informacji o Armored Core 6 podczas transmisji Taipei Game Show

  Producent popularnej sagi (Yasunori Ogura) ujawni znacznie więcej informacji o nowej odsłonie podczas transmisji Taipei Game Show, która odbędzie się 3 lutego 2023 roku. FromSoftware ogłasza, że Armored Core 6: Fires of Rubicon będzie miało pełną godzinną prezentację, na której dowiemy się dużo nowości. 

  Armored Core 6 to zupełnie nowa gra, zupełnie inna niż poprzednie części

  Armored Core to jedna z sag, które zostały zapomniane przez japońskie studio. Na scenie pojawi się Yasunori Ogura (producent wykonawczy), który to będzie odpowiedzialny za potwierdzenie wielu faktów i plotek, ale także przedstawi zupełnie świeże / nowe informacje na temat gry, o której jeszcze tak mało wiemy. Prezentacja uzupełniona o nostalgię ma przyczynić się do powrotu starych fanów serii – nie zapominając o przyciągnięciu nowych graczy. Nie wiadomo, czy wiedza będzie na tyle obszerna, aby ujawnić rozgrywkę.

  Mimo liczby, którą nosi w tytule, opowie zupełnie nową i niezależną historię skupioną na samotnym najemniku, który jest zamieszany w wojnę wielkich korporacji z grupą oporu próbując zdobyć Rubicon 3, tajemnicze źródło energii. Fani serii nie powinni więc spodziewać się jakiś większych powiązań z fabułą do poprzednich części, choć producent postara się o jakieś ciekawe do odkrycia smaczki znane tylko graczom, którzy przeszli wcześniejsze odsłony.

  FromSoftware rozszerza swoje obecne portfolio, wychodzą z pewnej strefy komfortu. Bo nawet jeśli AC6: Fires of Rubicon nie osiągnie komercyjnego sukcesu pokroju Dark Souls, to studio i tak zamierza zmierzyć się z czymś zupełnie nowym. Z drugiej strony saga nigdy nie była w lepszej pozycji do tego, aby ją odświeżyć i odnieść sukces. Wiemy, że zespół podchodzi bardzo poważnie do posiadanej licencji – zespół Miyazakiego nie uratowałby Armored Core.

  Taipei Game Show – premiera i odnośnik do transmisji online

  Warto wspomnieć, że ostatnie edycje tej jednej z największych imprez gamingowych w Azji zostały odwołane z okazji koronawirusa. Tegoroczna odbędzie się w formie transmisji 3 lutego o 13:00 naszego czasu. Powyżej znajduje się dostęp do wideo na YouTube, który włączy się we wspomnianym wcześniej czasie. Warto w niego wejść i ustawić sobie przypomnienie, jeżeli jesteście zainteresowani, a nie chcecie za nic w świecie tego przegapić. 

  Armored Core 6: Fires of Rubicon zostanie wydany na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i PC w 2023 roku. Zapewne podczas transmisji poznamy dokładną datę premiery.

  Źródło: Vandal

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj