More

  Nowe gry za darmo od Epic. W tym coś dla wędkarzy

  Epic drugi tydzień z rzędu zaskakuje i dodaje aż dwie darmowe gry do swojej oferty. Mogą je pobrać osoby, które mają założone konto w serwisie, oczywiście za darmo. Gracze dostają tym razem „Call of the Wild: The Angler”, czyli produkcja dla miłośników wędkarstwa, a także widowiskową i piękną grę na podstawie komiksu, „Invincible Presents: Atom Eve”.

  Dwie gry za darmo od Epic Games Store

  Epic rozdaje tytuły co tydzień, w każdy czwartek. Wyjątkiem jest grudzień, kiedy to w okresie przedświątecznym, przez ponad dwa tygodnie sklep udostępnia przynajmniej jedną gierkę dziennie. To doskonała okazja do powiększenia swojej kolekcji produkcji na blaszaki.

  Invincible Presents: Atom Eve

  Invincible Presents: Atom Eve to dynamiczna gra komputerowa, osadzona w uniwersum komiksów stworzonych przez Roberta Kirkmana. Gracz wciela się w postać Atom Eve, superbohaterki o zdolności manipulacji materią na poziomie atomowym. W trakcie gry gracz będzie eksplorować różnorodne lokacje, walczyć z wrogami oraz rozwijać umiejętności bohaterki. Gra oferuje emocjonującą fabułę oraz możliwość odkrywania tajemniczego świata superbohaterów.

  Call of the Wild: The Angler

  Call of the Wild: The Angler to ekscytująca gra komputerowa, która przenosi graczy w malownicze rejony, gdzie mogą wcielić się w rolę wędkarza. Gra oferuje realistyczne środowisko, w którym gracze mogą łowić różnorodne gatunki ryb, eksplorować piękne krajobrazy oraz doskonalić swoje umiejętności wędkarskie. Zadania związane z rybołówstwem oraz rozbudowane opcje personalizacji sprzętu pozwalają na głębsze zanurzenie się w świecie wędkarstwa.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj