More

  Red Dead Redemption 2 z pierwszą od 1,5 roku aktualizacją

  18 miesięcy. Tyle minęło od ostatniej aktualizacji wydanej w 2018 roku gry „Red Dead Redemption 2”. Niektóre tytuły po tylu latach nawet nie myślą o wsparciu, jednak przygoty szajki z Dzikiego Zachodu już ponad 5 lat cieszą się gigantyczną popularnością.

  Red Dead Redemption 2 z aktualizacją

  Gra doczekała się nowości, które z pewnością ucieszą fanów. Rockstar wypuścił paczkę, która przynosi sporo istotnych zmian, ale przede wszystkim ulepszeń do produkcji. Najważniejsze według producentów są poprawki wydajności oraz te, które związane są z problemami technicznymi. Te drugie po wieloletnich aktualizacjach nie były aż tak dokuczające, jednak stale się pojawiały.

  Najciekawiej wyglądają nowości w wersji online Red Dead Redemption 2. Dostajemy nowe misje i zawartości, a także wydarzenia poboczne. Aktualizacja to także sporo zmian kosmetycznych i to dosłownie. Pojawiają się zupełnie nowe ubrania, a także broń i konie. Warto docenić twórców, że najwyraźniej im się jeszcze chce, nawet po tylu latach od premiery.

  „Red Dead Redemption 2” to gra, która zapewniła graczom wiele godzin rozrywki i niezapomnianych wrażeń. Dzięki nowej aktualizacji ta przygoda staje się jeszcze bardziej interesująca i wciągająca. Czekamy z niecierpliwością na to, co przyniesie przyszłość dla tego wspaniałego tytułu.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj