More

  To koniec HBO Max w Polsce! Max nadejdzie za dwa miesiące

  Po kilku miesiącach od zapowiedzi, a także po paru latach od zmiany marki na rynkach zachodnich, w Polsce zniknie niebawem HBO Max. Od czerwca będziemy mieli możliwość korzystania z Max podobnie, jak ma to miejsce w USA i w innych krajach. To już ostatni krok HBO w kierunku ujednolicenia swojego nazewnictwa.

  HBO Max zamienia się w… Max

  Premiera serwisu Max odbędzie się już 17 czerwca 2024 roku – poinformował oficjalnie Warner Bros. Discovery. W ofercie znajdą się produkcje takich renomowanych firm, jak DC, Warner Bros, czy właśnie HBO. Do grupy należy m.in. nasza rodzima stacja TVN. To właśnie w serwisie Max pojawi się od czerwca nadawany na żywo kanał TVN24. Podobnie jest w innych krajach, gdzie udostępniane są lokalne serwisy informacyjne.

  Razem z premierą usługi, w bibliotece pojawi się oczekiwany drugi sezon serialu HBO Original „Ród Smoka”. To nie wszystko, bo miesiąc później, właśnie w Max rozpoczną się… Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024. Bez wątpienia to jedno z większych wydarzeń w tej branży w tym roku.

  Max będzie platformą, na której użytkownicy znajdą niezrównaną bibliotekę treści – najlepsze światowe i polskie filmy oraz seriale.

  -Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce.

  Ceny HBO Max w Polsce

  HBO Max w Polsce jest dostępne w dwóch opcjach cenowych:

  Miesięczna:

  • Koszt: 29,99 zł miesięcznie
  • Płatność: co miesiąc

  Roczna:

  • Koszt: 234,99 zł za rok (z góry)
  • Płatność: jednorazowa
  • Oszczędność: 34% w porównaniu do opcji miesięcznej

  Na razie nie wiadomo, jak będą kształtować się ceny Max od czerwca. Wiadomo jednak, że pojawią się różne pakiety, w tym możliwość wybrania opcji sportowych.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj