More

  PlayStation State of Play już jutro! Co wiemy?

  To jest najważniejsze wydarzenia dla wszystkich posiadaczy konsol PlayStation. Sony już jutro zaprezentuje nowości, które niebawem pojawią się na konsole japońskiego producenta. Konferencja odbędzie się 31 stycznia o godzinie 23:00 czasu polskiego. Czego możemy oczekiwać po evencie?

  PlayStation State of Play już jutro

  Transmisja ma skupić się na nowościach dotyczących już zapowiedzianych gier. Przede wszystkim chodzi o „Stellar Blade” i „Rise of the Ronin”, które zadebiutują w ciągu najbliższych miesięcy. Sony obiecuje prezentacje również innych tytułów, w tym produkcji na PlayStation VR2. Te wskoczą do sprzedaży zarówno w bieżącym, jak i w 2025 roku.

  Stellar Blade to przygodowa gra akcji opracowana przez Shift Up i wydawana przez Sony Interactive Entertainment. Główną bohaterką gry jest Eve, była członkini przetrzebionego oddziału spadochroniarzy. Eve jest jedyną osobą, która może powstrzymać najeźdźców zwanych NA:tives, którzy zniszczyli Ziemię i zmusili ludzkość do ucieczki.

  Rise of the Ronin to przygodowa gra akcji z otwartym światem, opracowana przez Team Ninja. Gra zostanie wydana na PlayStation 5 22 marca 2024 roku. Akcja toczy się w Japonii w 1863 roku, w okresie schyłku szogunatu Tokugawów. Kraj pogrąża się w chaosie, gdy Czarne Statki z Zachodu przybywają do Japonii. Wśród tego zamieszania bezimienny wojownik, ronin, musi wybrać swoją drogę i zdecydować o losie Japonii.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj