More

  Pojawił się 10-minutowy gameplay z The Day Before – gracze nie będą zadowoleni!

  Wielce oczekiwane i kontrowersyjne The Day Before (TDB) w końcu otrzymało swoje 10 minut gameplayu i natychmiast wywołało frustrację wśród niezadowolonych graczy. 

  The Day Before po prostu nie doniósł…

  Tytuł ten był jednym z najbardziej wyczekiwanych na platformie Steam, jednak został usunięty przez Valve, co spowodowało wiele niejasności wśród twórców i fanów gry. Premiera TDB została kilkakrotnie przesunięta, a powodem miały być problemy związane z ochroną marki i dysputą dotyczącą zarejestrowanej nazwy. Jednak nie wiadomo, co dokładnie było przyczyną opóźnień.

  Nieznana osoba udostępniła 10 minut gameplay’u w sieci. Gracze, którzy oczekiwali imponującej i ekscytującej rozgrywki są lekko mówiąc zawiedzeni. Głównym tego powodem jest 9 minut biegania i grzebania w koszmarnie źle zaprojektowanym menu ekwipunku. 

  Tytuł wywołał spore rozczarowanie, ponieważ nie spełnił oczekiwań graczy – i trudno jest się im dziwić. Mimo to, The Day Before pozostaje jednym z najbardziej intrygujących tytułów i wciąż wzbudza wiele emocji wśród graczy.

  Na co większość graczy narzeka?

  Gra The Day Before, która miała być odkryciem roku w świecie gier MMO, niestety nie zachwyciła graczy. Pomimo że nie jest to tragedia, gra ta wzbudziła wiele mieszanych odczuć i dość złych opinii, a głównym winowajcą jest pomysł na rozgrywkę, który okazał się dość monotonny i nudny. 

  Gracze narzekają na brak interfejsu HUD, co jest standardem w grach tego typu, a także na niską jakość grafiki, zwłaszcza w odniesieniu do modeli postaci, które przypominają bardziej plastelinowe figurki niż rzeczywiste postacie.

  Niektórzy twierdzą nawet, że gra nie istnieje i że filmik z gameplay’em został zmontowany z gotowych assetów, co dodatkowo pogłębia wątpliwości co do jakości wykonania gry. Wiele osób uważa, że twórcy nie powinni byli wypuszczać takiego materiału, jeśli nie byli pewni jakości gry.

  Ogólnie rzecz biorąc, The Day Before nie spełnił oczekiwań graczy, co jest dość rozczarowujące, biorąc pod uwagę potencjał tego tytułu. Choć nie ma tragedii, to trzeba przyznać, że twórcy muszą jeszcze popracować nad swoim produktem, aby zaspokoić tak duże oczekiwania. Miejmy nadzieję, że twórcy The Day Before pójdą tą drogą i poprawią to co trzeba, aby gra mogła być co najmniej bardzo dobra. Czekamy!

  Źródło: TheVerge. Twitter, YouTube

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj