More

  „To” – słynny horror Stephena Kinga doczeka się gry na silniku UE5

  Stephen King, jeden z najbardziej znanych i cenionych pisarzy grozy, właśnie ogłosił swój najnowszy projekt. King współpracuje z firmą Room 8, aby stworzyć grę komputerową opartą na jego słynnym horrorze „To”. Gra będzie opierać się na silniku graficznym Unreal Engine 5, co oznacza, że będzie wyglądać naprawdę imponująco zarówno na komputerach osobistych, jak i najnowszych konsolach do gier.

  Klaun Pennywise doczeka się własnej gry

  „To” to kultowa powieść Kinga, która opowiada historię małego miasteczka Derry, które jest terroryzowane przez złowieszcze i tajemnicze stworzenie znane jako „To”. Główni bohaterowie powieści, grupa dzieci znana jako „Losers Club” łącząc siły, próbuje powstrzymać przerażającego klauna, aby uratować swoje miasto i siebie samych. Klaun znany jako Pennywise jest uważany za jednego z najbardziej przerażających złych charakterów w literaturze grozy.

  Gra będzie opierać się na tych samych wydarzeniach i postaciach, co w powieści, a gracze będą mieli okazję wcielić się w członków „Losers Club” i walczyć z przerażającym klaunem. Będziemy mogli możliwość wcielenia się w jednego z bohaterów i przeżycia swojej własnej wersji historii. Deweloperzy obiecują, że gra będzie pełna przerażających i trzymających w napięciu scen, które sprawią, że serce zabije mocniej.

  King to niesamowicie płodny mistrz grozy – nigdy nie zwalnia tempa

  King znany jest z wielu horrorów, takich jak „Carrie”, „The Shining” i „Misery”. Te i inne powieści zostały skutecznie przeniesione na duże ekrany kinowe i mniejsze telewizyjne. Teraz, dzięki współpracy z deweloperem Room 8, King będzie miał okazję przenieść swoje dzieło na ekran komputerów i konsol, aby dać fanom jeszcze bardziej immersyjne i przerażające doświadczenie.

  Zarówno King, jak i Room 8 nie podali dokładnej premiery gry, ale wiadomo, że znajduje się ona w zaawansowanej produkcji już od kilku miesięcy. Z całą pewnością fani Kinga i horrorów są podekscytowani nadchodzącym projektem. Miejmy nadzieję, że ta gra będzie równie przerażająca i niezapomniana, jak sama powieść Stephena Kinga.

  Źródło: Gamerant, YouTube, Twitter

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj