More

  The Last Guardian – twórcy pracują nad kolejną grą

  The Last Guardian to bez wątpienia jedna z tych produkcji, obok których nie sposób przejść obojętnie. Nietuzinkowa fabuła i świat to tylko jedne z kilku powodów, dla których The Last Guardian rozkochał w sobie graczy z całego świata.

  The Last Guardian – twórcy pracują nad kolejną grą

  Niestety, od czasu premiery w 2016 roku niewiele słyszeliśmy o kolejnych planach twórców. W 2018 roku, Fumito Ueda, uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział o tajemniczym projekcie, nad którymi pracuje GenDesing. Wiemy, że ma być to produkcja rozbudowana i wydana za sprawą Epic Games Publishing. Oprócz tego – cisza w eterze.

  GenDesing – czy wkrótce wyjawią więcej szczegółów?

  31 grudnia, a więc ostatniego dnia ubiegłego już roku, studio opublikowało krótki wpis na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, z którego nie dowiedzieliśmy się nic ponadto, iż wciąż ciężko pracują nad tajemniczym projektem a jednocześnie liczą na to, iż ten rok będzie znacznie bardziej udany.

  Można więc pokusić się o stwierdzenie, że tak naprawdę nie dowiedzieliśmy się niczego – poniekąd będzie to prawda. Z drugiej strony, kierując się nieco większym optymizmem, możemy założyć, że w tym roku GenDesign wreszcie  podzieli się z graczami oficjalnym zwiastunem nadchodzącej produkcji.

  Rafał Wasilewski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj