More

  Serial „1899” anulowany już po pierwszym sezonie przez Netflix

  Takie informacje, jak ta na pewno nie kwalifikuje się do tych z kategorii niespodzianek. Netflix anulować serial 1899 już po pierwszym sezonie. Stało się to pomimo tego, że twórcy mieli już konkretny plan na następne części.

  Netflix anulował serial 1899

  O anulowaniu twórcy poinformowali w mediach społecznościowych. Jak możemy przeczytać, plan był taki, aby kontynuować zawiłą historię podobnie jak w przypadku innego serialu.

  Nie znamy konkretnych powodów anulowania serialu, ale można tylko przypuszczać, że Netflix nie był zbytnio zadowolony z produkcji. Serial miał być następcą znakomicie przyjętego Dark. To właśnie twórcy tej niemieckiej produkcji odpowiadali również za 1899. Jak się okazało nic dwa razy się nie zdarza i tym razem serial nie przypadł do gustu fanom.

  1899 – o czym jest?

  Serial był wyczekiwany m.in. w Polsce. Powodem jest fakt, że w pierwszym sezonie mogliśmy zobaczyć praktycznie w każdym odcinku polskiego aktora, Macieja Musiała, dla którego nie była to zresztą pierwsza produkcja spod szyldu Netflixa (wcześniej: Wiedźmin).

  1899 rok. Tajemnicze wydarzenia zmieniają kurs zmierzającego do Nowego Jorku statku imigrantów. Jego zdezorientowani pasażerowie mają do rozwiązania niezwykłą zagadkę.
  W rolach głównych: Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann. Twórcy: Jantje Friese, Baran bo Odar.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj