More

  Sony rozpoczyna fazę testów nowego firmware – masa nowych funkcji!

  Sony właśnie rozpoczyna fazę testów nowego firmware dla swojej konsoli PlayStation 5. Gracze z USA, Kanady, Japonii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji zostaną zaproszeni do wypróbowania najnowszych funkcji i ulepszeń, które zostaną wprowadzone w następnych miesiącach.

  Co nowego?

  Nowa aktualizacja oferuje wiele nowych funkcji społecznościowych, takich jak czat głosowy Discord na konsoli PS5, udostępnianie ekranu ze znajomymi, nową ikonę „Dołącz do gry” w czatach imprezowych, kafelek „Znajomi, którzy grają” w HUB-ie gry i ręczne przesyłanie ujęć z gry do PlayStation App. Gracze będą także korzystać z ulepszeń w zakresie UX, dostępności i funkcji społecznościowych, które umożliwią łatwiejsze granie ze znajomymi.

  Producent wprowadza także obsługę zmiennej częstotliwości odświeżania w rozdzielczości 1440p, co powinno poprawić jakość obrazu i wrażenia z gry. Wszystko to uzupełnia wcześniejsze ogłoszenia o wprowadzeniu nowych funkcji i ulepszeń, takich jak funkcja zapisywania i przenoszenia stanów gry pomiędzy urządzeniami i nowe opcje dostępności dla graczy niepełnosprawnych.

  Dużo nowych ulepszeń i funkcji

  Japoński producent jest dumny z wprowadzenia tak dużo nowych funkcji i ulepszeń, łącząc społeczność posiadaczy PS5. Gracze z USA, Kanady, Japonii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji będą mieli możliwość wypróbowania nowych funkcji, takich jak czat głosowy Discord i obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania w rozdzielczości 1440p.

  Testy nowego firmware PS5 będą trwać przez kilka następnych tygodni, po czym zostaną opublikowane dla wszystkich posiadaczy konsoli. To kolejny krok w rozwoju i ulepszaniu PlayStation 5, który powinien zapewnić jeszcze lepsze wrażenia z gry i umożliwić jeszcze więcej zabawy.

  Źródło: Pcgamer, TheVerge Twitter

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  1 Komentarz

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj