More

  Ubisoft zapowiedział The Crew Motorfest! To godny konkurent dla Forza Horizon

  W końcu jest! Wiele osób czekało na tę chwilę – Ubisoft wreszcie oficjalnie zapowiedział The Crew Motorfest. Wraz z zapowiedzią, otrzymaliśmy także zwiastun gry, który zapowiada niesamowitą przygodę, pełną emocji i niezapomnianych wrażeń z jazdy najszybszymi samochodami na świecie.

  Czekamy na kolejną część świetnych wyścigów

  Motorfest jest czwartą odsłoną serii The Crew. Gra zapowiada się niezwykle ciekawie, na coś zupełnie wyjątkowego i nowego. Gracze będą mogli zasiąść za kierownicą setek legendarnych pojazdów i ścigać się ulicami miasta Honolulu, driftować po krętych górskich drogach, podróżować w głąb bujnego lasu deszczowego i relaksować się na słonecznych plażach. Wszystko to na wyspie O’ahu w archipelagu hawajskim.

  Twórcy obiecują, że The Crew Motorfest będzie idealnym miejscem do zabawy dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania w grach wyścigowych. Gra będzie dostępna na PC, PS5, PS4, Xbox Series X i S oraz XOne. W wersji PC zostanie o wydana na platformie Epic Games Store i w Ubisoft Store. Dodatkowo posiadacze subskrypcji Ubisoft+ będą mogli zagrać w tę grę bez dodatkowych opłat.

  Możesz zagrać już dziś!

  Co ciekawe, niektórzy z graczy już teraz mogą zagrać w The Crew Motorfest. Jeżeli jesteście członkami programu Insider i jednocześnie jednymi z „najbardziej zaangażowanych graczy”, możecie uzyskać dostęp do produkcji już dzisiaj (od 1 lutego 2023 roku). To początek serii zamkniętych testów, w których będzie można wypróbować grę i wyrazić swoją opinię na jej temat.

  The Crew Motorfest może stanowić poważne wyzwanie dla Forza Horizon, oferując graczom fascynującą i pełną akcji grę, która jest hołdem dla kultury motoryzacyjnej. Mamy nadzieję, że The Crew Motorfest stanie się kolejnym hitem od Ubisoftu.

  Źródło: IGN, Ubisoft, YouTube

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj