More

  The Bear sezon 2. Znana data premiery serialu Disney+

  Carmy powraca i to jest zdecydowanie bardzo dobra informacja dla wszystkich fanów serialu The Bear. Disney Plus wreszcie oficjalnie poinformował, że premiera drugiego sezonu odbędzie się już 2 sierpnia.

  W drugim sezonie Carmy (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiri) i Richie (Ebon Moss-Bachrach) rozpoczną pracę nad przekształceniem baru z kanapkami w bardziej wyszukany lokal. W czasie przebudowy każdy członek ekipy również przejdzie przemianę, konfrontując się z własną przeszłością i czekającą ich przyszłością.

  The Bear sezon 2

  Szybko okaże się, że od prowadzenia restauracji trudniejsze jest tylko otwarcie nowej. Bohaterowie zderzą się z biurokracją, kreatywnością podwykonawców oraz wyzwaniem, jakim jest zaplanowanie nowego menu. Zmiany pociągną za sobą zupełnie nowe spojrzenie na zagadnienie gościnności. Zespół będzie musiał zjednoczyć się na nowo, przesuwać granice swoich możliwości i budować relacje, przy okazji odkrywając, co znaczy służyć – zarówno gościom, jak i wzajemną pomocą.

  Wszystkie 10 odcinków będzie dostępnych w dniu premiery.

  Oprócz wspomnianych Jeremy’ego Allena White’a, Ayo Edebiri i Ebona Mossa-Bachracha w serialu występują także Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas i Matty Matheson, a także Edwin Lee Gibson, Oliver Platt i debiutująca w produkcji – Molly Gordon.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj