More

  Zamawiając w preorderze Dead Space otrzymasz drugą część przygód Isaac‘a Clarke’a za darmo

  A z promocji warto skorzystać, tym bardziej że druga część przygód Clarke’a kosztuje, aż 20 dolarów na platformie Steam (gdzie otrzymamy obie gry). To także świetna okazja do ogrania dwóch gier na Steam Decku.

  Druga część przygód Isaac‘a Clarke’a za darmo

  Electronic Arts przypomina o swojej promocji. Kupując remake Dead Space z 2009 roku otrzymasz gratis w postaci darmowej cyfrowej kopii Dead Space 2 na platformie Steam (promocja dotyczy jedynie graczy PC). To dobry sposób na ogranie dwóch wspaniałych gier kosmicznego survival horroru z czasów PS3 i Xbox 360.

  Przypomnijmy, że podczas gry będziemy kierować inżynierem Isaaciem Clark’iem, badając statek górniczy pełen zmutowanych kolegów z załogi. Nie wszystko będzie takie samo jak z oryginału. Niektóre sceny i rozgrywka zostały zmodyfikowane i zaktualizowane – np. dużo bardziej rozbudowane ścieżki ulepszania broni. Gra ma wykorzystywać potencjał silnika EA Frostbite. Oprócz ulepszonej grafiki i dźwięku, prawdopodobnie nowa generacja konsol skróci czas ładowania gry i wszelkie możliwe przerwy.

  Gracze pecetowi mogą więc otrzymać za darmo sequel, który rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części gry, kontynuując historię Isaaca, gdzie będzie trzeba zmagać się ze skutkami i traumą z wydarzeń na pokładzie Ishimury. Uważany za prawie tak dobry, jeśli nie lepszy niż Dead Space 1, dlatego sądzimy, że warto z tej oferty skorzystać. Z informacji od grających wiadomo, że gra działa świetnie na Steam Decku, co jest dodatkowym plusem.

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj