More

  Znakomita przygodówka „Beyond Blue” za darmo na PC!

  Epic Games co tydzień rozdaje świetne tytuły zupełnie za darmo. Od paru już tygodniu dostajemy zazwyczaj dwie produkcje, z których jedna jest dość nowa, a druga znacznie starsza. Nie inaczej jest i dzisiaj, bo do biblioteki możemy dodać za damo dwie gry. Pierwszą z nich jest Beyond Blue, czyli genialna przygodówka.

  Beyond Blue za darmo na PC

  Gra zabiera nas w podwodne przygody, gdzie jako szefowa grupy badaczy eksplorujemy dna oceanów. Produkcja została wydana w połowie 2020 roku i od razu zdobyła grono wiernych fanów, którzy do dzisiaj poznają głębiny mórz i oceanów wykreowanych przez studio E-Line Media.

  • Podczas ośmiu różnych misji w głębinach odkryjesz nietknięty świat naszego oceanu i skorzystasz z technologii na granicy ludzkiej percepcji — tropiąc morskie stworzenia, odkrywając tajemnice i wchodząc w interakcje z oceanem w niespotykany dotąd sposób.
  • Sugestywna narracja z pełną obsadą głosową aktorów takich jak Anna Akana, Mira Furlan, Hakeem Kae-Kazim i Ally Maki.
  • Zachwycająca i urzekająca ścieżka dźwiękowa z oryginalną partyturą i muzyką Milesa Davisa, The Flaming Lips i innych.
  • Odblokuj 16 minidokumentów zwanych „Ocean Insights”, zawierających materiały filmowe i wywiady z czołowymi ekspertami w dziedzinie nauki o oceanie.

  Drugą z darmowych gier jest Never Alone (Kisima Ingitchuna). Obie produkcje można już dodawać do swojej biblioteki w Epic Games Store.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj