More

  Alan Wake 2: pojawił się nowy gameplay!

  Niezwykłe przygody Alana Wake’a powracają! Po wielu latach oczekiwania fanów, ujawniono 11 minut nowej rozgrywki z „Alan Wake 2”. To materiał od IGN First, który zapowiada emocjonującą kontynuację kultowej gry.

  Pierwsza część „Alan Wake” zadebiutowała w 2010 roku i zdobyła uznanie graczy i krytyków za swoją intrygującą fabułę i unikalny styl rozgrywki. Teraz, po ponad dekadzie, twórcy wracają z nową odsłoną historii.

  Alan Wake 2: nowy gameplay

  W nowym materiale wideo możemy zobaczyć, że Alan Wake nadal jest pisarzem, ale jego życie znów staje się koszmarem. Wcielając się w rolę bohatera, gracze będą eksplorować mroczne i tajemnicze miejsca, rozwiązywać zagadki oraz stawiać czoła przerażającym stworzeniom. Grafika i animacje wyglądają niesamowicie, co wprowadza nas w klimat tego surrealistycznego świata.

  Remedy obiecuje, że „Alan Wake 2” dostarczy graczom wiele niezapomnianych chwil i jeszcze bardziej rozbuduje historię uniwersum. Fanów gry czeka więc wiele emocji i niespodzianek.

  Alan Wake 2. Kiedy premiera?

  Na razie nie znamy dokładnej daty premiery, ale to, co już zobaczyliśmy, napawa optymizmem. Fani „Alan Wake” z pewnością nie mogą się doczekać powrotu swojego ulubionego bohatera w kolejnym mrocznym thrillerze.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj