More

  Steam doda wsparcie dla DualSense i DualShock już w październiku

  Steam, największa platforma do dystrybucji gier na PC, wprowadza nową funkcję, która ucieszy posiadaczy kontrolerów DualSense i DualShock od Sony. Od przyszłego miesiąca, użytkownicy Steam otrzymają wsparcie dla tych kontrolerów, co ułatwi korzystanie z nich podczas rozgrywki na PC.

  DualSense i DualShock ze wsparciem Steam na PC

  Ta nowa funkcja jest odpowiedzią na rosnącą popularność kontrolerów DualSense i DualShock wśród graczy na PC. Dzięki niej gracze będą mogli szybko sprawdzić, czy dana gra obsługuje te kontrolery, co ułatwi planowanie gry i uniknięcie rozczarowań.

  Wprowadzenie tej funkcji to również dobra wiadomość dla deweloperów gier. Teraz będą mogli jeszcze łatwiej informować graczy o wsparciu dla kontrolerów DualSense i DualShock, co przyczyni się do zwiększenia popularności ich produkcji na Steam.

  DualSense uznawany jest za najlepszego pada w historii
  DualSense uznawany jest za najlepszego pada w historii

  Łatwe sprawdzanie wsparcia dla kontrolerów będzie możliwe dzięki nowemu znacznikowi, który pojawi się na stronie każdej gry na Steam. Jeśli gra obsługuje DualSense lub DualShock, gracze zobaczą odpowiednią ikonę obok opisu gry.

  Ta aktualizacja jest częścią dążenia Steam do zapewnienia jak najlepszego wsparcia dla różnych rodzajów kontrolerów, co z pewnością ucieszy szerokie grono użytkowników. To kolejny krok w kierunku poprawy jakości rozgrywki na PC i bardziej dostosowanej do potrzeb graczy platformy Steam.

  Ostateczne wprowadzenie tej funkcji przewiduje się na przyszły miesiąc, więc już niedługo gracze na Steam będą mogli cieszyć się łatwiejszym korzystaniem z kontrolerów DualSense i DualShock.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj