More

  Anno 117: Pax Romana to nowa gra w uniwersum. Kiedy premiera?

  Ostatnia gra z serii Anno pojawiła się pięć lat temu, a mowa oczywiście o Anno 1800. Po połowie dekady Ubisoft postanowił zrobić niespodziankę fanom strategii i zapowiedział nową odsłonę – Anno 117: Pax Romana. Na razie niestety konkretów zbyt dużo nie ma.

  Anno 117: Pax Romana

  O nowej produkcji producent poinformował podczas Ubisoft Forward 2024. Pokazano krótki zwiastun, który jednak nie zdradza nic z samej rozgrywki. Zobaczcie zresztą sam:

  Premiera gry Anno 117: Pax Romana ma się odbyć w 2025 roku. Zapewne wskoczy od razu na wszystkie platformy.

  Seria gier Anno to popularna seria gier strategiczno-ekonomicznych, rozwijana przez firmę Ubisoft. Gry z tej serii koncentrują się na budowaniu i zarządzaniu miastem oraz handlem i odkrywaniem nowych terytoriów. Akcja poszczególnych gier rozgrywa się w różnych epokach historycznych, począwszy od czasów średniowiecza, przez epokę odkryć geograficznych, aż po przyszłość. Kluczowe elementy rozgrywki obejmują rozwój infrastruktury, zarządzanie zasobami, handel oraz dyplomację. Każda kolejna odsłona serii wprowadza nowe mechaniki i usprawnienia, zachowując jednocześnie charakterystyczny styl i głębię rozgrywki.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj