More

  Aż 2 darmowe gry od Epic! W co zagramy?

  Epic Games Store lubi zaskakiwać i nie inaczej jest tym razem. Platforma co tydzień udostępnia darmowe gry, a tym razem mamy aż dwa tytuły. I nie są to tytuły byle jakie, bo zapewnią nam kilkanaście godzin porządnej rozgrywki.

  EARTHLOCK za darmo w Epic

  Earthlock to niezależna gra RPG, która została wydana w 2016 roku. Akcja gry toczy się na planecie Umbra, która przestała się obracać wokół własnej osi. To wydarzenie spowodowało, że połowa planety jest pokryta wiecznym mrokiem, a druga połowa jest pustynią. Gracz wciela się w Amona, złodziejaszka, który postanawia odkryć tajemnicę, która doprowadziła do katastrofy. W grze gracze mogą tworzyć własną drużynę z czterech członków, każdy z unikalnymi umiejętnościami i zdolnościami. Gra oferuje również rozbudowany system rozwoju postaci, który pozwala graczom dostosować swoich bohaterów do własnych potrzeb.

  Surviving the Aftermath

  Surviving the Aftermath to gra strategiczna, w której gracz musi zbudować i zarządzać osadą w postapokaliptycznym świecie. Akcja gry toczy się po globalnej katastrofie, która doprowadziła do skażenia środowiska i śmierci większości ludzi. Gracz musi zapewnić swoim osadnikom schronienie, jedzenie, wodę i ochronę przed zagrożeniami, takimi jak skażenie, zwierzęta i inne osady.

  Gra oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju osady. Gracze mogą budować budynki, uprawiać pola, hodować zwierzęta i handlować z innymi osadami. Gra posiada również system rozwoju postaci, który pozwala graczom dostosować swoich osadników do własnych potrzeb.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj