More

  Black Mirror i wiele innych. Zobacz czwartkowe nowości Netflix

  Dla wielu jest to wizja przyszłości bardzo realna, dla innych – bajka, która nigdy się nie spełni. Mowa oczywiście o serialu Black Mirror, który bije rekordy popularności na całym świecie. Już od ponad dekady Netflix wypuszcza co jakiś czas kolejne sezony. Na platformie wylądował właśnie 6. sezon Black Mirror!

  Black Mirror – sezon 6

  Niesamowita antologia pokręconych historii, która ujawnia najgorsze cechy ludzkości, najwspanialsze innowacje i wiele więcej. Ten kultowy serial zdobył sześć nagród Emmy, w tym dwie za najlepszy scenariusz („USS Callister” i „San Junipero”).

  Aż poleje się krew

  Ambitny biznesmen dorabia się fortuny i zmienia niepozorne miasteczko w naftowe imperium, narażając się tym samym charyzmatycznemu, młodemu kaznodziei. W rolach głównych: Daniel Day-Lewis, Paul Dano, Kevin J. O’Connor.

  Co się zdarzyło w Las Vegas

  Po szalonej nocy w Vegas dwoje nieznajomych uświadamia sobie, że właśnie wzięli ślub. Postanawiają szybko się rozwieść, ale duża wygrana zmusza ich do pozostania razem.

  Transformers – Iskra Ziemi

  Nowa generacja Transformersów w sojuszu z ludzką rodziną szuka sensu istnienia, jednocześnie broniąc Ziemi przed zagrażającymi jej siłami zła.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj