More

  Blizzard anuluje survivalowy projekt po sześciu latach rozwoju

  Blizzard Entertainment ogłosił, że anuluje swój projekt survivalowej gry akcji zatytułowany „Into the Pit”. Gra była w fazie rozwoju od ponad sześciu lat, ale Blizzard zdecydował, że nie może spełnić jej ambicji.

  Blizzard anuluje „Into the Pit”

  „Dochodzimy do trudnego wniosku, że musimy anulować rozwój Into the Pit” – napisał Mike Ybarra, prezes Blizzard Entertainment. „To bolesna decyzja, ponieważ jesteśmy dumni z pracy, którą wykonał zespół, ale wierzymy, że nie możemy spełnić naszych ambicji dla tej gry”.

  „Into the Pit” miał być grą akcji z perspektywy pierwszej osoby, w której gracze mieliby przetrwać w nieprzyjaznym świecie. Gra miała zawierać elementy craftingu, eksploracji i walki.

  Blizzard nie podał żadnych dalszych szczegółów na temat anulowania gry. Jednak w oświadczeniu Ybarra stwierdził, że zespół odpowiedzialny za „Into the Pit” zostanie przeniesiony do innych projektów Blizzarda.

  Anulowanie „Into the Pit” jest kolejnym ciosem dla Blizzarda, który w ostatnich latach zmaga się z problemami wewnętrznymi i spadkiem popularności swoich gier.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj