More

  Czy warto kupić The Last of Us 2 Remastered? Mam wątpliwości

  Seria The Last of Us to jedna z najpopularniejszych serii gier w historii PlayStation. Oficjalnie mamy wydane dopiero dwie części, jednak zarówno jedna, jak i druga doczekały się remake’ów.

  Czy warto kupić The Last of Us 2 Remastered?

  Mam przyjemność od paru dni grać w najnowszą, odświeżoną wersje drugiej części przygód Ellie i jej przyjaciół. Kilka dni wcześniej uruchamiałem wersję starą, sprzed czterech lat. Dla porównania oczywiście. To, co przykuło moją uwagę to fakt, że… nie widać różnicy. Owszem, wprawieni gracze, miłośnicy najwyższych rozdzielczości przyglądając się dokładnie znajdą to, co zostało poprawione. Na mniejszych ekranach, a już na pewno w nieznacznie mniejszych rozdzielczościach różnic nie znajdziecie.

  Z jednej strony jest to przykre, bo Sony sprzedaje produkcję jako pełnoprawną grę. Z drugiej jednak – co można poprawić w 4 lata? Już wtedy gry były produkowane w wysokiej jakości.

  The Last of Us 2 Remastered

  The Last of Us Part II Remastered to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, która opowiada historię Ellie, młodej kobiety, która wyrusza w podróż zemsty po tragicznych wydarzeniach z pierwszej części gry. Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym ludzie walczą o przetrwanie wśród zarażonych wirusem. Gra oferuje realistyczną grafikę, wciągającą fabułę i emocjonujące rozgrywki.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj