More

  Ostatnie nowości na Netflix. Co obejrzeć?

  Nikt chyba nie ma wątpliwości co do tego, że Netflix jest najpopularniejszym serwisem streamingowym w Polsce. Oczywiście ma mocną konkurencję, szczególnie w postaci Disney Plus, czy ostatnio SkyShowtime. Netflix jednak przewyższa pozostałych olbrzymią liczbą nowości, a te pojawiają się codziennie. Co wskoczyło w ostatnich dniach do biblioteki serwisu?

  Nowości Netflix z ostatnich dni

  Myśliwi z ruin – film

  Zabójcze trzęsienie ziemi obraca Seul w pozbawioną wszelkich praw ruinę. W takim świecie odważny myśliwy próbuje uratować nastolatkę porwaną przez szalonego doktora.

  Doktor Kryzys

  Dwójka genialnych lekarzy, którzy w szkole ze sobą rywalizowali, wpada na siebie po latach. Oboje przechodzą wielki kryzys i niespodziewanie znajdują w sobie pocieszenie.

  Koszmarna głębia

  Kobieta musi stawić czoła niebezpieczeństwu w głębinach i na powierzchni morza, gdy jej samotna wyprawa żeglarska na Karaiby zmienia się w walkę o przetrwanie.

  Najwspanialsza noc w historii

  Pewnej styczniowej nocy w 1985 r. największe gwiazdy muzyki zebrały się, by nagrać „We Are the World”. W tym dokumencie zaglądamy za kulisy tego historycznego wydarzenia.

  Joker

  Gotham City, rok 1981. Chory psychicznie, niespełniony zawodowo komik stawia się bandzie zbirów i odkrywa drzemiącą w nim złowieszczą siłę.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj