More

  Kolejny nietypowy sandbox za darmo na PC!

  Epic Games Store lubi w darmowe produkcje a gracze wyczekują kolejnych gier. Co tydzień sklep rozdaje tytułu, raz głośniejsze, innym razem te niszowe, często z niezależnego studia. Tym razem do oferty trafiła sandboxowa gra „Infinifactory” i możecie ją właśnie dodać do swojej kolekcji.

  Infinifactory za darmo na PC

  Infinifactory to gra logiczna stworzona przez Zacha Bartha, twórcę znanej serii SpaceChem. Gra została wydana przez Zachtronics i zadebiutowała w 2015 roku. Infinifactory łączy w sobie elementy łamigłówek, konstrukcji i zarządzania produkcją, oferując graczom unikalne wyzwanie.

  Głównym celem w Infinifactory jest konstruowanie fabryk do przetwarzania surowców w produkty o określonych specyfikacjach. Gracz jest porwany przez obcą cywilizację i zmuszony do pracy w kosmicznej fabryce, gdzie musi projektować i budować skomplikowane linie produkcyjne.

  Podstawowym elementem gry są bloki, z których gracze mogą budować różne maszyny i konstrukcje. Bloki te reprezentują różne urządzenia, takie jak transportery, manipulatory, spawarki czy detektory. Gracz musi skonstruować efektywne układy, które przetworzą surowce zgodnie z zadanymi wzorcami.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj