More

  Dragon’s Dogma 2 – reżyser wyjawia, kiedy pojawią się nowe informacje

  Dragon’s Dogma to gra, która wydana została w roku 2012, a więc ponad dekadę temu – wówczas produkcja ta oczarowała graczy z całego świata. I to by było na tyle, przez kolejne lata nie pojawiały się żadne informacje na temat planów związanych z kontynuacją serii.

  Taki stan rzeczy utrzymywał się do czerwca tego roku, kiedy to Hideaki Itsuno, reżyser gry wyjawił, że Dragon’s Dogma 2 powstaje. Dosyć szczątkowa wiadomość, jednak wystarczająca, by rozbudzić oczekiwania fanów.

  Zdecydowanie bliżej, niż dalej – wciąż jednak wiemy niewiele.

  Hideaki Itsuno na łamach portalu Famitsu wyjawił, iż nowe szczegóły związane z pracą nad Dragon’s Dogma 2 powinny ujrzeć światło dzienne wkrótce. Co to oznacza? Jak kontynuuje reżyser, powinno stać się to na początku nadchodzącego roku.

  Fani nie kryją rozczarowania

  Minęło ponad 6 miesięcy od zapowiedzi kolejnej części Dragon’s Dogma. Wielu fanów nie kryje rozczarowania – trudno się temu dziwić. Twórcy jak dotychczas nie przedstawili żadnej koncepcji, czy nawet ogólnej wizji lub zarysu produkcji. Pozostaje więc liczyć na to, że 2023 rok przyniesie nam więcej konkretów.

  Rafał Wasilewski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj