More

  Ghost of Tsushima zmierza na PC w wersji reżyserskiej

  Wcześniej to były tylko plotki, ale teraz mamy oficjalne potwierdzenie. Ghost of Tsushima Director’s Cut zadebiutuje niebawem na PC. Premiera zaplanowana została na 16 maja 2024.

  Ghost of Tsushima na PC

  W tym wydaniu dostaniemy pełny pakiet, czyli podstawkę, a także rozszerzenie Iki Island i specjalny tryb Legends. Dla twórców problemem miało być przeniesienie mechaniki i grywalności na wersję pecetową, czyli odpowiednią dla myszki i klawiatury. Według studnia Sucker Punch wszystko poszło zgodnie z planem i gra ma dorównywać jakością swojej odsłonie z PS5.

  • Data premiery: 16 maja 2024
  • Platforma: PC
  • Cena: 299 zł (wersja standardowa), 349 zł (wersja Deluxe)

  Ghost of Tsushima to gra akcji z otwartym światem, osadzona w XIII-wiecznej Japonii, na okupowanej przez Mongołów wyspie Cuszima. Wcielamy się w Jina Sakaia, samuraja, który staje przed dylematem: walczyć honorowo, zgodnie z kodeksem samurajskim, narażając tym samym swoich bliskich i ojczyznę na zagładę, lub porzucić honor i stać się Duchem – cichym zabójcą, siejącym postrach wśród wrogów.

  Rozgrywka skupia się na eksploracji pięknego, zróżnicowanego świata, walce z Mongołami (zarówno w otwartych starciach, jak i po cichu), toczeniu pojedynków na miecze z samurajami, rozwoju postaci i zdobywaniu coraz lepszego ekwipunku.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj