More

  Premiera Astro Duel 2 w Epicu. Gra dostępna za darmo

  Jak co czwartek informujemy o nowościach w sklepie Epic Games Store. Tym razem dostaliśmy premierę Astro Duel 2, która… dostępna jest za darmo. Grę możecie już pobierać, dodając ją za free do swojej biblioteki.

  Astro Duel 2 za darmo na PC

  Epic Games Store rozdaje co tydzień darmową produkcję. Ostatnie tygodnie pozostawiają jednak wiele do życzenia, bo próżno było szukać tytułów wybitnych, a już na pewno głośnych. Dzisiejsza produkcja podnosi trochę poziom, tym bardziej że mamy do czynienia z premierą.

  Astro Duel 2 to gra sci-fi, która łączy w sobie dwa gatunki: strzelankę z widokiem z góry (top-down) i platformówkę. Gracze toczą dynamiczne walki zarówno w kosmosie, pilotując swoje statki, jak i na lądzie, walcząc na piechotę. Do wyboru są dwa główne tryby rozgrywki:

  1. Deathmatch: Klasyczny tryb walki na śmierć i życie, w którym gracze eliminują się nawzajem, zdobywając punkty za każdego zabójstwa.
  2. Capture the Flag: Drużynowy tryb, w którym gracze walczą o przejęcie flagi drużyny przeciwnej i dostarczenie jej do swojej bazy.
  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj