More

  Kocia przygoda za darmo w popularnym sklepie

  Jak czwartek to darmowa gra. Takim mottem kieruje się zapewne Epic Games Store i ponownie rozdaje gratisowe produkcje. Tym razem przenosimy się w koci świat w pięknej przygodówce Cat Quest II. Druga dobra informacja to fakt, że nie jest to jedyny darmowy tytuł.

  Cat Quest II za darmo na PC

  Cat Quest II to urocza i pełna akcji gra RPG, która zaprasza graczy do fantastycznego świata, gdzie wcielają się w rolę dwóch bohaterów: kota i psa. Gra oferuje otwarty świat pełen przygód, tajemnic i niebezpieczeństw do odkrycia.

  W grze gracze mogą eksplorować różnorodne lokacje, walcząc z przeciwnikami, zdobywając doświadczenie oraz zbierając skarby i przedmioty. System walki jest dynamiczny i oparty na szybkich starciach w czasie rzeczywistym, co sprawia, że rozgrywka jest ekscytująca i emocjonująca.

  Gra oferuje także możliwość współpracy w trybie wieloosobowym, dzięki czemu można razem ze znajomym lub z drugim graczem na tej samej klawiaturze lub online walczyć z przeciwnikami i przeżywać przygody.

  Orcs Must Die! 3

  Drugą darmową grą jest tytuł z pogranicza strategii i RPG, czyli Orcs Must Die! 3. Gracz broni swojej twierdzy przed hordami wrogich orków i innych potworów. Możesz budować pułapki, ulepszać bronie i strategizować, aby powstrzymać napastników przed zniszczeniem twojej twierdzy. Gra oferuje szybką akcję, kreatywne rozwiązania i możliwość współpracy w trybie wieloosobowym.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj