More

  Gry PS Plus na maj już do pobrania. Na dzień dobry: EA Sports FC 24

  Jak co miesiąc Sony aktualizuje bibliotekę i ofertę dla graczy i abonentów PS Plus. Tym razem posiadacze subskrypcji Essential dostają cztery gry, a wśród nich nowa odsłona kultowej Fify, czyli EA Sports FC 24. Co jeszcze?

  Gry w PS Plus Essential na maj 2024

  Sony w tym miesiącu zaszalało, bo naprawdę dostajemy fajne tytuły. Oprócz wspomnianej „fifki” w bibliotece lądują: Tunic, Destiny 2: Lightfall, a na deser Ghostrunner 2. Gier nie trzeba oczywiście fanom przedstawiać, dlatego zajawiamy jedynie po parę słów o tytułach:

  EA Sports FC 24

  EA Sports FC 24 to dynamiczna gra sportowa, w której możesz stworzyć i zarządzać swoim własnym klubem piłkarskim, rywalizując z innymi graczami online lub w trybie dla pojedynczego gracza. Gra oferuje realistyczne mecze, możliwość budowy drużyny, rozwijania stadionu i strategii taktycznych.

  Destiny 2: Lightfall

  Destiny 2: Lightfall to kontynuacja popularnej gry akcji MMO, w której gracze wcielają się w strażników, walcząc z siłami ciemności w kosmicznej przygodzie. Nowa ekspansja „Lightfall” wprowadza nowe lokacje, zadania, uzbrojenie i wyzwania dla graczy, rozszerzając świat gry i fabułę.

  Tunic

  Tunic to urocza przygodowa gra akcji z widokiem z góry, w której gracz wciela się w małego liska eksplorującego tajemniczą wyspę pełną zagadek, potworów i skarbów. Gra wyróżnia się piękną oprawą wizualną, prostą, ale głęboką mechaniką rozgrywki oraz fascynującym światem do odkrycia.

  Ghostrunner 2

  Ghostrunner 2 to dynamiczna gra akcji FPP osadzona w cyberpunkowym świecie. Sequel kontynuuje historię Jacka, który rok po wydarzeniach z pierwszej części stawia czoła brutalnemu kultowi SI, walcząc o losy ludzkości.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj