More

  Metroid Prime 4 – kiedy zapowiedź wielkiej gry?

  Fani serii Metroid Prime od wielu miesięcy czekają na informacje na temat nadchodzącej czwartej części Sam. Niestety, wydawca gry, Nintendo, do tej pory nie ujawnił żadnych nowych informacji na temat tego tytułu. A miał do tego okazję choćby wczoraj na Nintendo Direct. Wiele osób zastanawia się, dlaczego Nintendo nie zdecydowało się na ten krok i nie zapowiadając nowej części gry.

  Co jest przyczyną?

  Prawdopodobną przyczyną jest fakt, że Nintendo jest bardzo ostrożne w kwestii wypuszczania informacji na temat swoich produktów. Wielu ekspertów twierdzi, że firma jest bardzo zachowawcza, zwłaszcza jeśli chodzi o swoje największe IP. Prawdopodobnie Japończycy chcą uniknąć rozczarowania fanów w przypadku, gdyby coś poszło nie tak. 

  Mimo że Nintendo nie ujawniło jeszcze żadnych informacji, gracze są niezwykle podekscytowani i niecierpliwie czekają na jakiekolwiek informacje na temat tego tytułu. Wniosek jest prosty – Nintendo wie, co robi i chce zapewnić swoim graczom jak najlepszą historię i doświadczenie płynące z rozgrywki. 

  Niektórzy sugerują, że może to być spowodowane problemami technicznymi, takimi jak brak zasobów lub opóźnienia w produkcji. Inni twierdzą, że Nintendo po prostu chce zachować tajemnicę na temat gry, aby zwiększyć napięcie i zainteresowanie. Wiele osób jest zaniepokojonych tym, że Nintendo nie ujawnia żadnych szczegółów na temat projektu.

  Nintendo woli być pewne, że produkt, który wypuści, będzie w pełni funkcjonalny i wart swojej ceny – nadając mu słyną złotą pieczęć jakości. Kolejnym powodem może być to, że wielkie N pracuje nad wieloma innymi projektami w tym samym czasie. 

  Nintendo Direct nie zawiódł, ale wciąż czekamy na Sam

  W ciągu ostatnich kilku lat firma wypuściła wiele nowych gier, takich jak Super Mario Odyssey, The Legend of Zelda: Breath of the Wild i Mario Kart 8 Deluxe. Wydawca musi jednak skupić się na rozwijaniu nowych tytułów, aby zapewnić graczom jak najlepsze doświadczenie.

  Fani serii Metroid Prime wciąż trzymają kciuki za powstanie gry, bo pomimo braku oficjalnej zapowiedzi, prace nad grą z pewnością trwają. Wielu z nich uważa, że jest to jedna z najlepszych serii w historii gier wideo i chętnie zobaczyłoby czwartą część kosmicznych przygód Sam. 

  Źródło: Gamerant, Insider, Kotaku, YouTube

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj