More

  Nowy zwiastun filmu Super Mario Bros ujawnia nową postać

  W dzisiejszych czasach, filmy oparte na grach wideo stają się coraz bardziej popularne w świecie rozrywki. Wśród nich, uwagę przykuwa film „Super Mario Bros”, który jest efektem współpracy pomiędzy legendarnym producentem gier Nintendo i uznanym twórcą filmów animowanych, Illumination.

  Zapowiada się niezwykła przygoda

  Historia filmu „Super Mario Bros” opowiada o dwóch braciach, Mario i Luigi, którzy wkraczają do tajemniczego świata pełnego stworzeń i niebezpieczeństw. Celem braci jest uratowanie księżniczki i powstrzymanie złego Koopa, który chce zawładnąć obiema rzeczywistościami.

  Nowy zwiastun filmu pokazuje, że twórcy wykonali kawał dobrej roboty, aby oddać ducha gry w kinowej wersji. Aby już teraz poczuć atmosferę nowej produkcji, obejrzyj poniższy zwiastun. Zobaczymy w nim nową postać – Cat Mario.

  Fani gry z całego świata czekają z niecierpliwością na premierę tego filmu

  Reżyser filmu zapewnia, że „Super Mario Bros” będzie pełen humoru, niezapomnianych scen i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nie tylko fani gier Nintendo będą mieć okazję do dobrej zabawy, ale także ci, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z tą kultową grą.

  W filmie „Super Mario Bros” zobaczymy wiele znanych z gry postaci, takich jak Bowser, Peach i Koopa Troop. Aktorzy, którzy wcielą się w role bohaterów, zostali starannie wybrani i przygotowywani do swoich ról. Btw. Nintendo mogłoby w końcu zatrudniać aktorów głosowych do swojej produkcji.

  „Super Mario Bros” to film, który z pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom gry, ale także tym, którzy cenią sobie dobrą rozrywkę i chcą poczuć ducha niezapomnianych przygód. Nie możemy doczekać się premiery tej świetnej produkcji i wyruszenia w niezapomnianą podróż z Mario i Luigim.

  Źródło: Filmweb, YouTube

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj