More

  Ostatnie nowości Netflix. Co obejrzeć w tym tygodniu?

  Na rynku streamingowym dzieje się i to sporo. Netflix co chwile wypuszcza kolejne premiery, chociaż najciekawsze w tym roku dopiero przed nami. Wystarczy wspomnieć, że to właśnie w 2024 do biblioteki wskoczy drugi sezon „Squid Game”, czy „Bridgertonowie”. Co jednak pojawiło się już teraz?

  Nowości Netflix

  Bardzo ciekawie zapowiada się polski film fantasy „Kajtek Czarodziej” z Erykiem Biedunkiewiczem i Karoliną Gruszką w rolach głównych. Ostatnie dni to również premiera nowego koreańskiego serialu „Doktor Kryzys”. Jest to połączenie dramatu i komedii.

  Kajtek Czarodziej

  Kajtek Czarodziej to film o nastolatku imieniem Kajtek, który odkrywa w sobie magiczne moce. Początkowo używa ich do zabawy i psot, ale wkrótce staje przed wyzwaniem uratowania świata przed złym czarnoksiężnikiem.

  Doktor Kryzys

  Dr. Slump to komediowy serial anime o genialnym naukowcu, doktorze Senbee Norimakim, który mieszka w małej wiosce Penguin Village. Pewnego dnia konstruuje on robota-dziewczynkę o imieniu Arale Norimaki.

  Uwieść króla

  Serial opowiada historię Talay, młodego człowieka, który zostaje zmuszony do poślubienia króla Ramy V. Pomimo początkowych oporów, Talay stopniowo zakochuje się w królu. Serial ukazuje ich rozwijający się związek, a także zmagania Talay z życiem na królewskim dworze.

  Ostatniej nocy w Soho

  Eloise, młoda dziewczyna zafascynowana latami 60., przeprowadza się do Londynu, by studiować projektowanie mody. Tam w tajemniczy sposób nawiązuje kontakt z Sandy, piosenkarką z przeszłości. Eloise staje się świadkiem jej życia w Soho lat 60., ale wkrótce odkrywa mroczne sekrety tamtych czasów.

  Orion i Ciemność

  Orion, chłopiec z nadaktywną wyobraźnią, boi się ciemności. Pewnej nocy zaprzyjaźnia się z tajemniczym, czarnym stworzeniem o imieniu Ciemność. Razem wyruszają w magiczną podróż, podczas której Orion staje w obliczu swoich lęków i odkrywa moc przyjaźni.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj