More

  PlayStation 5 – nadchodząca aktualizacja 7.00 obejmuje pełną integrację z Discord

  Zaplanowana na 8 marca 2023 roku aktualizacja o numerze 7.00 w pełni zintegruje działanie i pełną funkcjonalność Discorda z systemem Sony, jak i doda strumieniowe przesyłanie w chmurze gier z PS5 po to, aby zaoszczędzić miejsce na dysku.

  PlayStation 5 – nadchodząca aktualizacja 7.00

  Funkcja przesyłania w chmurze gier z PS5 – nazwana kodowo “Cronus” – testowana i rozwijana przez wiele miesięcy, zostanie zawarta w subskrypcji PlayStation Plus Premium. Beta testerzy będą mogli przetestować nowe funkcje po opublikowaniu publicznej bety (aktualizacji 7.00) już w ciągu najbliższych dni (zakończenie testów zaplanowano na 30 stycznia).

  Nie zapominajmy, że integracja Discorda z PlayStation zostało zapowiedziane w maju 2001 roku przez prezesa i dyrektora generalnego Sony Jima Ryana. Wtedy też powiedział: „Naszym celem jest połączenie doświadczeń płynących z Discorda i PlayStation na konsolach i urządzeniach mobilnych i to już od początku przyszłego roku, umożliwiając przyjaciołom, grupom i społecznościom wspólne spędzanie czasu, zabawę i łatwiejszą komunikację podczas wspólnego grania w gry”.

  Project Leonardo. Sony zapowiedziało nowy kontroler do PS5

  Obecnie wydana wczoraj aktualizacja w wersji 6.50 wspiera najnowszy topowy kontroler DualSense Edge, który swoją premierę będzie miał za kilka dni.

  Źródło: Insider-gaming.com

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj