More

  Powrót legendy! Atari 400 mini z 25 grami nadciąga na wiosnę

  Świat gier wideo powraca do korzeni, a fani kultowych konsol z lat 80. będą mieli okazję do nostalgicznych przeżyć dzięki zbliżającej się premierze Atari 400 Mini. Zgodnie z najnowszymi informacjami, urządzenie to ma zadebiutować na rynku już w marcu i obiecuje dostarczenie niezapomnianej rozrywki z minionych lat.

  Atari 400 Mini nadciąga

  Atari 400 Mini to miniaturyzowana wersja kultowej konsoli z 1982 roku, która ówcześnie zdobyła uznanie miłośników. Nowe urządzenie zostało zaprojektowane w duchu retro, zachowując charakterystyczny wygląd oryginału, ale – jak nazwa mówi – w mniejszej skali. To nie tylko konsola, to również krok w przeszłość, pozwalający graczom odkryć magię tamtych czasów.

  Jednym z najważniejszych elementów nowego Atari 400 Mini jest zestaw wbudowanych gier. Producent obiecuje aż 25 tytułów, które wprowadzą graczy w świat klasycznych rozgrywek. Wśród produkcji znajdują się takie klasyki, jak „Pac-Man”, „Space Invaders” czy „Asteroids”, które z pewnością wzbudzą nostalgia wśród weteranów gier wideo.

  Co więcej, konsola będzie dostępna wraz z kontrolerem przypominającym oryginalny joystick Atari, co jeszcze bardziej wzmocni uczucie podróży w czasie. Dodatkowo, urządzenie będzie wyposażone w port HDMI, umożliwiający łatwe podłączenie do nowoczesnych telewizorów, co sprawi, że będzie to idealne rozwiązanie dla fanów retro-gamingu.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj