More

  “Rocky VII” był już napisany, ale zabrakło porozumienia z producentem

  Sylvester Stallone ujawnił niedawno swój pomysł na fabułę dla kolejnej odsłony filmu „Rocky”, które niestety nie zostaną zrealizowane z powodu konfliktu, jaki powstał między nim a producentem. Aktor i reżyser słynący z tej serii filmowej, zdradził, że miał już gotową koncepcję dla „Rocky VII”, ale ostatecznie projekt upadł.

  Kultowa seria bez happy endu?

  „Rocky” to kultowa seria filmów opowiadająca historię niezwykłego boksera Rocky’ego Balboa, który walczy ze swoją słabością, demonami i nieustannie dąży do celu, niezależnie od przeciwności losu. Seria zaczęła się w 1976 roku i od tamtej pory zdobyła wiele nagród i uznanie fanów na całym świecie.

  W wywiadzie dla jednego z portali filmowych, Stallone zdradził, że jego pomysł na „Rocky VII” opierał się na koncepcji Balboi jako mentora młodego boksera, który miałby szansę stać się kolejnym mistrzem. Stallone zaznaczył, że chciał, aby film był zarówno emocjonalny, jak i pełen akcji.

  Niestety, pomysł na „Rocky VII” nie został urzeczywistniony z powodu konfliktu z producentem. Stallone nie ujawnił szczegółów, ale powiedział, że to decyzja innych osób, a nie jego. Jak donosi jeden z portali, producenci filmu mieli już gotowy scenariusz dla „Rocky VII”, ale bez Stallone’a jako reżysera i scenarzysty, projekt nie został zrealizowany.

  Warto nadrobić “historię”

  Mimo że nie ma szans na kolejną odsłonę serii „Rocky”, fanom nadal pozostają poprzednie części, które nadal zachwycają swoim niecodziennym klimatem i ponadczasowym przesłaniem. Ponadto Stallone planuje wyreżyserować nowy film, który będzie się nazywał „Tough as They Come”, oparty na prawdziwej historii sierżanta Travisa Millera, który stracił nogi podczas służby wojskowej w Iraku. Stallone jest bardzo zaangażowany w ten projekt i już teraz zapowiada, że będzie to jedna z jego najlepszych produkcji.

  Mimo że „Rocky VII” nie zostanie zrealizowany, fanom pozostaje całkiem spora ilość tytułów z Stallone’em, które warto nadrobić lub przynajmniej sobie przypomnieć, ponieważ to w nich aktor udowadnia swoje umiejętności zarówno aktorskie, jak i reżyserskie. Seria „Rocky” na pewno zapisała się w historii kina jako jedna z najważniejszych i najbardziej inspirujących opowieści o dążeniu do celu i pokonywaniu własnych ograniczeń.

  Źródło: Crumpe, Twitter, Instagram

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj